O nas

Orquidea Beuaty Salon to świeże i niebanalne miejsce na mapie Wrocławia, które powstało, aby inspirować. Stworzyliśmy komfortową przestrzeń, otwartą dla każdej kobiety, zapewniającą bezpieczeństwo, relaks i usługi na najwyższym poziomie. Naszym największym celem jest dbać o zdrowie, naturalne piękno i samopoczucie wszystkich klientek.

Oferujemy szeroki wachlarz oferty – od różnorodnego makijażu, przez profesjonalne zabiegi na ciało i twarz, aż po pełen pakiet usług w dniu ślubu czy innego, ważnego dnia.

Pracujemy tylko na najlepszych światowych markach, używamy nowoczesnych narzędzi i nieustannie badamy świat nowinek urodowych, aby wciąż móc oferować klientkom dostęp do zabiegów, które dopiero wchodzą na polski rynek.

W naszym salonie zawsze dbamy o czystość i schludność, aby Klientka czuła się komfortowo.

Orquidea Beauty SalonOrquidea Salon piękności WrocławOrquidea Beauty Salon WrocławOrquidea Beauty Salon Wrocław - zdjęcie 4

Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów! Wszystkie narzędzia, których używamy podczas zabiegów, są sterylizowane i dezynfekowane w specjalistycznym autoklawie. Mamy całkowitą pewność, że posługujemy się w pełni bezpiecznymi dla zdrowia przyrządami.