Mamy sposób na rzęsy do nieba!

Przedłużamy rzęsy metodą 1:1 i metodą objętościową 2D i 3D.

fotolia_118193673

Metoda 1:1 to sposób aplikacji polegający na doklejeniu „włosek po włosku” sztucznej rzęsy do każdej naturalnej. Rzęsy dobieramy indywidualnie do Klientki, spośród dłuższych, grubszych, o odpowiednim stopniu podkręcenia. W naszym salonie przedłużanie wykonujemy przy użyciu wysokiej jakości rzęs jedwabnych z domieszką syntetyku oraz specjalnie opracowanych hipoalergicznych klejów do rzęs takich marek jak Secret Lashes oraz Nouveau Lashes, dzięki czemu może być on wykonywany nawet na bardzo wrażliwych oczach.

Przedłużone rzęsy to niezwykła wygoda, przede wszystkim brak konieczności ich tuszowania. Oczy stają się wyraziste i optycznie powiększone, a spojrzenie zniewalające. Dzięki użyciu rzęs jedwabnych efekt jest bardzo naturalny. Efekt utrzymuje się nawet do 6¬-8 tygodni. Jednak, aby stale cieszyć się rzęsami w zadowalającej kondycji i świetnym wyglądem, uzupełnianie należy powtarzać co około 4-5 tygodnie. W zależności od gęstości naturalnych rzęs zabieg trwa od 1,5 do 3 godzin.

Przedłużanie rzęs metodą 2:1/3:1 polega na aplikacji dwóch/trzech rzęs jedwabnych do jednej naturalnej. W Orquidea Beauty Salon zabieg wykonujemy przy użyciu wysokiej jakości rzęs jedwabnych z domieszką syntetyku oraz specjalnie opracowanych hipoalergicznych klejów do rzęs takich marek jak Secret Lashes oraz Nouveau Lashes, dzięki czemu może być on wykonywany nawet na najbardziej wrażliwych oczach. Dzięki użyciu metody 2D i 3D otrzymujemy efekt mocno zagęszczonych rzęs. Wyróżnia je piękne podkręcenie, pogrubienie, wydłużenie i lekkość oraz niezwykły komfort noszenia. Oko staje się pełniejsze, wyraziste, naturalnie podkreślone, a spojrzenie zniewalające. Efekt końcowy jest potrojony!

Mimo trybu wypadania, rzęsy cały czas wydają się mocno zagęszczone. Efekt utrzymuje się nawet do 6¬-8 tygodni. Jednak, aby stale cieszyć się rzęsami w zadowalającej kondycji i świetnym wyglądem, uzupełnianie należy powtarzać co około 4-5 tygodni. W zależności od gęstości naturalnych rzęs zabieg trwa od 1,5 do 3 godzin.